Pobierz darmową mapę Polski

Poniższe mapy są one zgodne z urządzeniami marki Garmin, które obsługują pliki IMG. Instalacja mapy nie jest skomplikowana i sprowadza się do kilku prostych kroków, które opisaliśmy w naszym poradniku.

Wgrywanie darmowej mapy OSM nie jest objęte wsparciem technicznym firmy Garmin. Opisana poniżej procedura nie powinna negatywnie wpływać na działanie Twojego urządzenia, niemniej korzystasz z map na swoje ryzyko.

LEGENDA:

Instalator BaseCamp – pozwala zainstalować mapę na dysku komputera i wyświetlić ją w darmowym programie Garmin BaseCamp. Instalator jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows.

Plik IMG – to gotowy plik z mapą, który należy wkleić na kartę pamięci lub do pamięci zgodnego urządzenia Garmin.

PLIKI DO POBRANIA:

Wersja podstawowa – mapa Polski bazująca na danych z serwisu OpenStreetMap, zawierająca plany adresowe, prowadzenie po drogach (routing) oraz elementy topograficzne (oznaczenie terenów zielonych, ścieżek leśnych oraz POI). Ta wersja mapy nie obsługuje polskich znaków diakrytycznych i zalecana jest dla starszych odbiorników marki Garmin.

Wersja ogonki – mapa Polski bazująca na danych z serwisu OpenStreetMap, zawierająca plany adresowe, prowadzenie po drogach (routing) oraz elementy topograficzne (oznaczenie terenów zielonych, ścieżek leśnych oraz POI). Ta wersja mapy obsługuje polskie znaki diakrytyczne i zalecana jest dla nowszych odbiorników marki Garmin.

Warstwice – to specjalna nakładka na mapę (w wersji podstawowej lub ogonki), która zawiera warstwy co 20 metrów.

Szlaki – nakładka na mapę (w wersji podstawowej lub ogonki) z szlakami turystycznymi.